Часті питання

[imasters-wp-faq cat=’1′ filters=’no’]

Якщо у вас є питання, залишайте їх в коментаріях, будемо раді відповісти вам.

10 коментарів до Часті питання

 1. Ярослав коментує:

  Відкриваю Окна – “Новое Предложение” і мені пишеться “недостаточно прав доступу”- як це виправить !У мене О.С. Windows7.Всі програми скачав з вашого сайта. Дякую за допомого.

  • karlkori коментує:

   У вас на робочому столі 2 ярлика: okna i bazy. Вам необхідно по черзі по кожному з ярликів натискаэмо правою клавішей миші і вибираэмо Свойства. Вмикаэмо Совместимость с Windows XP сеовис пак 3. Це повинно допомогти. Якщо виникнуть питання телефонуйте нам.

 2. Роберт коментує:

  День добрий – ви б не могли викласти на сайті будь-яку інформацію про використання вторинної сировини у профілі Profine, а також про заміну захисної плівки з написом КВЕ на Profine. Також не помішала б інформація про втиснені написи на внутрішній стороні профіля (що там повинно бути написано і як за часто)
  Ці всі дані потрібні для того щоб переконатись та переконати інших в тому що профіль дійсно високої якості та привезений з Німеччини!

 3. Роман коментує:

  Коли з’явиться інформація профілю KBE 70мм наскільки я знаю з KBE 58мм ми не працюємо. Це вводить в оману замовників. Copy/paste з рекламних буклетів, це ж не важко.

 4. Гальченко Александр коментує:

  Не могу открыть оценку стоимости. Окно “Выбор отчёта” открывается, а там – пусто.

  • karlkori коментує:

   Если у вас стоит одна программа WHokna_3562, то скачайте с сайта заново программу по ссылке и просто запустите ее, если ничего не получится перезвоните нам (0412) 33-69-52

 5. Роман коментує:

  Привіт…
  Чому в контактних даних не стало нашого адресу?!
  м.Бердичів
  вул. Свердлова 12
  тел. (04143) 4-09-09

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *