Фурнітура WinkHaus ActivPilot

Механізм MSL OS дозволяє отримати 5 положень похилого положення стулки.Надійно, функціонально, універсально і елегантно – саме такими словами був представлений на виставці у Нюрнберзі новий продукт від відомого у всьому світі ось вже 150 років, виробника фурнітури – холдингу Winkhaus Fenstertechnik GmbH & Co. KG, Німеччина, г.Телгте.

Експериментальна робота фірми WinkHaus лежить в основі нової модульної системи ActivPilot. В основі системи лежить концепція автоматичного монтажу, в слідстві чого система вийшла максимально оптимізованої. Всі елементи повністю задовільняють вимоги споживача. Елементи спроектовані для автоматичного монтажу, таким чином, процес збирання фурнітури став ще простіше, швидше і ефективніше, ніж будь-коли.

Новий стандарт якості.

В основі нової системи лежать розробки, застосовані в системі Auto-Pilot. Система була радикально перероблена, поліпшена, з безліччю нововведень і концептуальних рішень.

У результаті: ActivPilot.

Нові компоненти поєднують в собі підвищені вимоги до якості, ергономіки і функціональності. При проектуванні були закладені всі переваги системи ActivPilot. Кількість компонентів системи було максимально скорочено, що підвищило надійність фурнітури і як наслідок – строк її експлуатації.

Безпека і ефективність застосування.

Особлива увага в системі ActivPilot приділено новаторським систем запирання. Особлива форма замикаючої цапфи в базовій комплектації гарантовано збільшує тривалість життя системи й підвищує безпеку. Притиск стулки легко регулюється рукою без додаткового інструменту, дозволяє змінювати тиск притиску між стулкою вікна і рамою на 0,8 мм. Щільне притискання гарантується навіть після багаторічної експлуатації вікна.

Особлива конструкція петель

Дає значну перевагу в збірці і операціях з транспортування та встановлення готового блоку. Точність і висока якість виконаних деталей забезпечує тривалий і просте використання. Всі деталі системи працюють точно, просто і ефективно. Сучасний дизайн деталей підкреслює їх досконалість в порівнянні з іншими пропозиціями на ринку.

Елегантні та функціональні зачепи з розпізнавальним знаком фурнітури activPilot. Система запирання 8-гранним "грибком" - за своєю функціональністю цей механізм унікальний. Завдяки заокругленним граням петель, вікна легко утримувати в чистоті
База нової системи запирання - це з'єднання блокади повороту ручки з трампліном. Двухфункціональний злемент - це з'єднання блокади повороту ручки з трампліном. Уніфікація конструкції кутових передач дозволяє застосувати на стулці з однакових елементів.