Kömmerling 88

Система Kömmerling 88 — це віконна і дверна система майбутнього. Вона встановлює нові стандарти якості, збереження тепла, надійності та дизайну. Технології модульності і впровадження інновацій для цієї системи із середнім контуром ущільнення роблять її неповторною.

Відмінними рисами інноваційної семикамерної системи Kömmerling 88 із середнім ущільненням є максимальний рівень теплоізоляції разом з високою стійкістю форми. Навіть базова комбінація профілів з 2-камерним склопакетом товщиною 48 мм забезпечує показники теплоізоляції, що відповідають рівню вимог для пасивних будинків. Але і це не межа. Якщо є необхідність у подальшому підвищенні теплових характеристик, то камери профілю можна попередньо запінили або заповнити спеціальними термовкладками. Одна з найсучасніших систем на віконному ринку, яка випереджає вітчизняні стандарти енергоефективності.

Характеристики

7-камерна система із середнім ущільненням+
Монтажна ширина профілю88 мм
Діапазон скління24-58 мм
Морозостійкістьдо -60оС
Коефіцієнт теплопровідності профілю, Ufот 0.95 до 0.79 Вт/(м2K)
Довговічність (умовних років)більше 40 років
Екологічна рецептура greenlineбез свинцю!
Колір ущільнювача в стандартному виконаннічорний
Сучасний строгий класичний дизайн+

Особливості

Відповідність Європейським віконним стандартам – справжня німецька якість.

Різноманітність кольорів і дизайну завдяки великій програмі ламінації, алюмінієвим накладкам і фігурним стулкам.

Відповідність європейській ідеології з економії ресурсів і «зеленого» виробництва (greenline і рециклінг)Стабільність системи за великої ваги скління і термічних навантажень.

Відмінна теплоізоляція завдяки термічному розкладанню порогаЯвні технічні переваги – на 25% тепліше 70-х систем, три контури ущільнювача, склопакет до 58 мм.

Висока сумісність з асортиментом додаткових профілівРозумні рішення в деталях завдяки продуманій конструкції.

Раціональне і ефективне збирання віконПродумана концепція підсилювачів – забезпечено сумісність з системою 76 мм і раціональну обробку.

Конструкційні вузли з показниками жорсткості від 4,5 см4 до 62 см4 при збереженні легкості переробки, теплоізоляції і вологостійкості з’єднань.

Розумна технологія з’єднань імпоста з безперервним контуром середнього ущільнювача і оптимальним часом переробки.

Інформація взята з офіційного сайту Kömmerling