TROCAL 70ST plus

TROCAL 70ST plus — віконна 6-камерна система шириною 70 мм. Вона має підвищену тепло- і звукоізоляцію, сучасний дизайн зі скошеними видимими крайками. Вікна з профілю TROCAL 70ST plus поєднують функціональність, зручність і абсолютну безпеку.

Завдяки ширині профілю 70 мм і шестикамерній конструкції рами і стулки, віконний профіль TROCAL 70ST plus успішно застосовується в конструкціях, які встановлюються в I-й кліматичній зоні України.

Однак, велика частина тепловтрат вікна припадає не на профіль, а на склопакет. Система TROCAL 70ST plus дозволяє встановлювати склопакети шириною до 40 мм. Якщо правильно змонтувати таке вікно, Вас не лякатимуть будь-які морози!

Характеристики

Монтажна ширина профілю70 мм
Максимальна ширина склопакета40 мм
Кількість камер профілю6
Максимальний розмір стулки вікна115 см х 135 см*
Максимальний розмір стулки балконних дверей90 см х 220 см*
Коефіцієнт теплопровідності профілю, Uf1.15 Вт/(м2K)
Довговічність (умовних років)більше 40 років
Морозостійкістьдо -60оС
Екологічна рецептура greenlineбез свинцю!
Колір ущільнювача в стандартному виконаннічорний, сірий
Сучасний дизайн зі скошеними видимими крайками+

Докладний опис

… економимо енергію і гроші!

TROCAL 70ST plus — сучасна профільна система, що відповідає високим вимогам з теплоізоляції. Завдяки 6-ти камерам і ширині 70 мм, вікна з профілю TROCAL 70ST plus майже на 40% тепліші, ніж вікна зі звичайних вузьких систем. А можливість встановлення більш широкого склопакета дозволить Вам не тільки зберегти тепло і затишок будинку, а й заощадити гроші на опаленні, відмовившись від додаткових обігрівачів. Краще один раз поставити вікно дорожче і потім економити на опаленні, ніж щороку «гріти вулицю». Тим більше, що різниця в ціні вікон, виготовлених з «вузьких» і «широких», профілів не так вже й велика.

більше тиші

Жителі великих міст дуже цінують тишу. Крім відмінних характеристик з теплоізоляції та енергозбереження, завдяки можливості встановлення більш широких склопакетів і високій щільності закривання стулки, вікна з профілю TROCAL 70ST plus мають підвищені звукоізоляційні властивості. Звукоізоляція такого вікна досягає приблизно 45 дБ із спеціальним склопакетом 36 мм. Оцініть затишок і спокій, які зможуть подарувати Вам вікна з профілю TROCAL 70ST plus.

більше безпеки

Додатковим плюсом системи TROCAL 70ST plus є зручність встановлення протизломної фурнітури, що ускладнить проникнення сторонніх осіб через вікно в будинок. Для цього розробники TROCAL передбачили в профілі спеціальні технічні рішення: армування із замкнутим контуром, можливість більшої кількості точок замикання тощо.

Інформація взята з офіційного сайту TROCAL

Без коментарів.