Система профілів Alutech (Білорусь)

Характеристика профілю ALT :

ALT C48. Система профілів  без терморозриву

alutech ALTОфициальный партнер Группы компаний АЛЮТЕХ по профильным системамКонструкції алюмінієвої системи ALT C48 призначені для встановлення у внутрішні та зовнішні прорізи стін будинків. Система дозволяє виготовляти конструкції зовнішніх і внутрішніх дверей, розсувних автоматичних дверей, вхідних груп, тамбурів, вітрин і внутрішніх перегородок в будь-яких адміністративних і громадських будівлях і приміщеннях (магазини, гіпермаркети, бізнес-центри, офіси компаній, торгівельні павільйони і ринки, АЗС, аеропорти і з/д вокзали, автостанції, та ін).
Всі серії системи ALT C48 мають одну базову монтажну глибину для профілю рами – 48 мм. Система має широкі можливості застосування різних типів заповнень: скла, склопакетів, сендвіч-панелей, ДСП і ін листових матеріалів. Асортимент профілів штапиків і ущільнювачів в системі дозволяє встановлювати заповнення в діапазоні від 4 до 10 мм та від 16 до 26 мм.

ALT W62. Система профілів з терморозривом

Система ALT W62 представляє собою термоізольовану серію профілів з монтажною глибиною 62 мм, призначену для виготовлення віконних, дверних і вітражних конструкцій різної конфігурації і ступеня складності, які повинні відповідати підвищеним теплотехнічним і звукоізоляційним вимогам.
Основу системи становлять комбіновані профілі, що складаються з двох алюмінієвих профілів, з’єднаних між собою за допомогою двох елементів з армованого скловолокном поліаміду. Поєднання двох матеріалів дозволяє виготовляти термоізольовані профілі, які забезпечують гарні статичні показники конструкцій і міцні вузлові з’єднання.

alutech w62

ALT W62 є універсальною комплексною системою і дозволяє виготовляти:

 • вікна і вхідні двері в адміністративних, виробничих і житлових будинках;
 • вітражі з великою кількістю дверей і вікон там, де використання фасадної системи недоцільно;
 • вікна і двері там, де використання інших матеріалів неможливо по конструктивним або архітектурним вимогам;
 • різні типи рамних конструкцій, до яких пред’являються підвищені теплоізоляційні та звукоізоляційні вимоги.

Основні особливості конструкцій, виготовлених із профілю ALT W62:

 • міцність;
 • тривалий термін служби;
 • стійкість проти корозії, деформації і шкідливих впливів навколишнього середовища;
 • стійкість до дії кислот, масел, газів, ультрафіолетового випромінювання;
 • екологічна безпека;
 • пожежна безпека;
 • можливість виконувати конструкції будь-якого кольору, а також будь-якого поєднання кольорів;
 • можливість виготовлення вікон великих розмірів, будь-яких форм і з різними типами відкривання;
 • можливість виготовлення конструкцій для різних кліматичних регіонів.

Технічні характеристики вікна зі склопакетом товщиною 32 мм (з формулою 4 x 10 x 4 x 10 x 4i) з профілів системи ALT W62:
Максимальні розміри конструкцій з профілю ALT W62 значно перевищують розміри аналогічних конструкцій із пластику. При цьому висока міцність і простота в обслуговуванні істотно збільшують термін експлуатації конструкцій з алюмінієвого профілю.

ALT 100. Система балконного заскління.

Alutech alt100ALT 100 – система алюмінієвих профілів, призначених для виготовлення рам балконного заскління. Рами захищають балкони і лоджії від дощу і вітру, шуму і пилу, покращують теплоізоляцію, створюють додатковий затишок і комфорт.
Передбачена установка антимоскітної сітки на балкони і лоджії.
Залежно від використовуваного рамного профілю, монтажна глибина рами складає 90 мм або 60 мм
Кількість стулок у конструкції може змінюватись в залежності від ширини і висоти необхідного заскління.

ALT 118. Система легких перегородок.

Alutech alt118Система ALT 118 призначена для виготовлення легких розділюваних конструкцій при облаштуванні роздягалень, душових та сантехнічних приміщень.

Основна концепція системи – функціональність і сучасний дизайн. Використання системи ALT 118 дозволяє істотно заощадити простір приміщення. Крім того, значними перевагами ALT 118 є її надійність, економічність і простота монтажу.

Конструкція перегородки – це каркас з алюмінієвого профілю з можливістю установки економічного заповнення товщиною 16 мм. Як заповнення може застосовуватися ламіноване ДСП.
Надійність і стійкість конструкції забезпечують посилений верхній профіль і кріплення опор до підлоги, завдяки чому система не поступається перегородкам з товщиною заповнення 22-25 мм.
Стандартні кольори забарвлення профілів: RAL9016 (білий), RAL9006 (сріблястий металік).

ALT F50. Стійко-ригельна фасадна система

Alutech f50Найбільш значним кроком до створення комплексної пропозиції в області архітектурно-будівельних систем стала класична стійко-ригельна фасадна серія ALUTECH ALT F50.

Даний продукт призначений для виготовлення огороджувальних світлопрозорих конструкцій різної складності: навісних стінових огороджувальних конструкцій будинків, похилих світлопрозорих покриттів, ліхтарів, зимових садів та ін. Діапазон застосування конструкцій серії досить широкий: від зимових садів і засклених прибудов у приватному і промисловому секторі до скління фасадів великих промислових і громадських будівель.

Основні критерії, яким приділялася увага при розробці системи ALUTECH ALT F50, були економічність, технологічність і відповідність сучасним тенденціям у галузі енергозбереження.
Класична стійко-ригельна система ALUTECH ALT F50 включає в себе стійки і ригелі з видимою шириною 50 мм. Це забезпечує максимальну світлопроникність і візуальну легкість фасадної конструкції, а також елегантний зовнішній вигляд. Всі видимі елементи конструкції можуть бути пофарбовані в будь-який колір за шкалою RAL. Набір наявних термовставок і ущільнювачів дозволяє встановлювати заповнення (склопакети, теплоізоляційні панелі) товщиною від 4 до 38 мм.