Ролетні системи Alutech

рольставні житомирОфициальный партнер Группы компаний АЛЮТЕХ по роллетным системамРолетні системи (інші назви – ролети, рольставні) встановлюються на віконні та дверні отвори для захисту приміщень  від взламування та проникнення, від сонця, вітру та дощу, від шуму та  сторонніх заглядань.

Рольставні є візитною карткою сучасних будівель, побудованих з урахуванням європейських норм і нових тенденцій в архітектурі. Завдяки функціональним можливостям, привабливому зовнішньому вигляду і широкій колірній гамі рольставні  Alutech ідеально впишуться у фасад будь-якої будівлі, підкресливши його унікальність і оригінальний стиль.

Асортимент Alutech включає віконні та дверні рольставні, ролетні ворота і грати.
Основний матеріал для їх виготовлення – алюміній. Використання цього легкого і міцного металу забезпечує високу корозійну стійкість, екологічну чистоту і стійкість до UV-випромінювання і атмосферних впливів.
Сучасні рольставні надають значні переваги їх використання:

Захисні ролети

  • Захист від злому і сторонніх очей.
  • Захист від погодних умов.
  • Захист від шуму і пилу.
  • Енергозбереження.
  • Комфорт і зручність.
  • Естетичність.

Ми пропонуємо профілі екструдовані і роликової прокатки для отворів різних розмірів, що дозволяє підібрати рольставні до будь-якого типу будівлі.

Профілі роликового прокату виконані з високоякісної алюмінієвої стрічки, що відрізняється високою зносостійкістю. Завдяки пінному наповненню, вони мають тепло- і звукоізоляційні характеристики. Ідеально підходять для приватних квартир, котеджів, офісів.

Екструдовані профілі з розплаву алюмінію, відрізняються підвищеною стійкістю до негативних зовнішніх факторів, що дозволяє їм зберігати зовнішній вигляд і функціональність на тривалий період.

Рольставні використовуються для різних цілей і встановлюються в різних типах споруд, тому представлені в широкому асортименті.
Компанія Alutech пропонує великий вибір систем управління: від класичних ручних приводів до сучасної автоматики.

Види комплектації та управління

Ролети з ручним приводом оптимальні для приміщень з декількома вікнами, з невеликими або середніми прорізами.
Ролети з автоматичним управлінням – це найбільш зручний варіант. Вони діють за допомогою електроприводів з механічними або електронними кінцевими вимикачами, з вбудованим радіоуправлінням, системою аварійного ручного підйому і системою розпізнавання перешкод.
В даний час колір – це найбільш ефективний інструмент дизайну, який додає неповторність та унікальність будь-якому архітектурному рішенню. Таким чином, колірні рішення відкривають нові можливості для створення неординарних і яскравих дизайнерських ідей і проектів, а широка колірна гамма надає можливість поєднувати елементи з фасадом будівлі.

Кольори ролет