Секційні ворота Alutech

( Гаражні, промислові, панорамні )

Ворота гаражніОфициальный партнер Группы компаний АЛЮТЕХ по воротным системамСекційні ворота є одним з найбільш поширених типів воріт у Європі. Їх конструкція представляє собою з’єднані петлями панелі, що пересуваються по напрямних, які надійно прикріплені до країв отвору і заведені під перекриття будівлі. При відкритті воріт панелі одна за одною розміщуються під стелею, не вимагаючи додаткового простору перед воротами.

Секційні ворота Alutech мають широке застосування. Вони можуть встановлюватися в приватних будинках, підземних гаражах і паркінгах, на промислових об’єктах, автомийках і автосервісах. При цьому вони чудово доповнюють і підкреслюють архітектуру будь-якої будівлі.

Управління

Ворота промисловіУправляти воротами можна вручну або за допомогою електроприводу з використанням пульта стаціонарного або дистанційного управління.
На запит клієнта встановлені раніше ворота можуть бути додатково оснащені системою автоматичного управління. На випадок відключення електроенергії передбачений спеціальний механізм для розблокування електроприводу.

Ресурс експлуатації

Секційні ворота розраховані на 25 тисяч циклів підйому-опускання. При використанні воріт до семи разів на день їх гарантійний ресурс буде вичерпаний після 10 років. Після цього термін служби конструкції можна продовжити просто замінивши пружини.
При необхідності більш інтенсивної експлуатації воріт можна оснастити їх пружинами з ресурсом до 100 тисяч циклів.

Конструкція і матеріали

Сендвіч-панельСендвіч-панелі воріт Alutech виготовляються з листової сталі, спеціальним чином обробленої і стійкої до різних впливів. Панель заповнена екологічно чистим пінополіуретаном, що робить її використання безпечним для людини і озонового шару Землі. Лицьова поверхня панелі має тиснення під текстуру дерева, яка приховує на полотні воріт дрібні подряпини, що з’являються в процесі експлуатації. Спеціальне  ущільнення з EPDM-полімеру зберігає еластичність панелей при низьких температурах, підвищує їх стійкість до атмосферних впливів, забезпечує надійну повітронепроникність полотна воріт і додаткову теплоізоляцію. Конфігурація панелей  Alutech забезпечує їх самоцентруванню і виключає люфт відносно один одного, що істотно спрощує монтаж воріт, на швидкість і простоту якого впливають також попередньо підготовлені при виробництві отвори під деталі.

По всьому периметру ворота оснащені гумовими ущільнювачами, які перекривають стики і в поєднанні з направляючими забезпечують надійну герметизацію отвору.
Секційні ворота легко протистоять вітровим і ударним навантаженям. При установці в приміщеннях з підвищеною вологістю стійкі до корозії матеріали і покриття подовжують термін служби воріт.

За бажанням замовника секційні ворота Alutech можуть бути виготовлені з панелей з малюнками «микроволна», «горизонтальный гофр», «филенка».

гофр микроволна филенка

Широка палітра пропонованих кольорів дає можливість зберегти і підкреслити стиль як приватного будинку, так і промислового підприємства. Ворота Alutech можна забарвити в будь-який колір по каталогу RAL.

палітра кольорів

Вишня Золотий дуб Темний дуб

Для зручності використання ворота можуть поставлятися з вбудованою хвірткою або бічними дверима, дизайн якої відповідає дизайну основної конструкції. У всі ворота з хвірткою встановлені вбудовані датчики її положення. Вони відключають електропривод, якщо хвіртка відкрита.
Для додаткового освітлення приміщення в секційних воротах і хвіртці можуть розташовуватися акрилові вікна.
Секційні ворота від Alutech – це зручно, надійно, безпечно і довговічно!