Про компанію

Компанія ТОВ ВК “Марк” є одним з провідних виробників металопластикових віконних і дверних конструкцій на ринку України.
Компанія існує на ринку вже більше 25 років.

І вже більше 10 років співпрацюємо з концерном Profine GmbH (Німеччина), представляючи конструкції з профілю Trocal та Kömmerling. У металопластикових конструкціях компанії використовується тільки фурнітура WINKHAUS (Німеччина), яка завдяки ідеальній конструкції має гарантовану надійність.

У нас є мережа представництв і авторизованих офісів продажів своєї продукції по всій Україні. Місце знаходження виробництва м. Житомир. За період існування компанія придбала серйозний досвід у виробництві, продажу та виконанні монтажних робіт віконної і дверної продукції (Ліцензія Серія АВ № 050866). Наше підприємство використовує тільки високоякісні (вироблені в Європі) комплектуючі.

Наш досвід виробництва і побудова маркетингу продаж дають підстави стверджувати, що цінова політика в співвідношенні “матеріал-ціна-якість” є найбільш збалансованою з точки зору конкурентоспроможності. Наші виробничі потужності (новітні верстати фірми ELUMATEC (Німеччина) і лінія по збірці склопакетів LISEK (Австрія)), дозволяють виготовляти більше 1000 од. вікон на добу, також проводимо згинання арок, робимо вікна різної конфігурації (форма кола , трапеції , трикутника), виробляємо ламіновані (кольорові) конструкції.

Наявність власного автотранспорту дозволяє здійснювати своєчасну кваліфіковану доставку готової продукції.