Алюмінієві конструкції

Підйомно-розсувні двері - це ідеальна пропозиція в якості забудови, що з'єднує кімнати або зимові сади з зовнішнім середовищем. Вони є зручним виходом на балкон, терасу або у відкритий простір саду.

Завдяки їм, забезпечується дуже хороший контакт з навколишнім середовищем, а в відкритому положенні вони не займають місце всередині приміщення, що додатково підвищує комфорт їх експлуатації. Система MB-77HS належить до продуктів з найкращими параметрами і відповідає всім вимогам, що висуваються для цієї групи продуктів. Пропонуються два варіанти конструкції, що відрізняються термічною ізоляцією: ST і HI.

Конструкція профілів забезпечує можливість виготовлення ексклюзивних великогабаритних дверей, заповнених одно- або двокамерними склопакетами, а застосовані матеріали і технічні рішення сприяють досягненню високого рівня теплової та акустичної захисту.

Завдяки своїм властивостям, ця система відмінно виправдовує себе як в особняках, так і в комфортних апартаментах або готелях.

 

Технічні параметри дверей MB-77HS:

 • Повітропроникність: клас 4, EN 12207
 • Водонепроникність: клас 9A, EN 12208
 • Термоізоляція: Uf від 1,4 Вт / (м2К)
 • Стійкість до вітрового навантаження: до класу C4, EN 12210
 • Протизломна стійкість: до класу RC2

Балконні системи ALT100

Різні варіанти скління

Залежно від застосовуваного штапика і EPDM ущільнювача в розсувний, орної і глухий частинах балкона можлива установка скла товщиною 4 мм, 5 мм і 6 мм.

Простота складання

Елемент торцевого притвору виконаний у вигляді «ластівчин хвіст», що дозволяє легко регулювати і швидко встановлювати планку під язичок замку без фрезеровок. Удаваний профіль легко замикається в стулку і не впирається в монтажний комплект.

Легкість збірки і установки

Система проста в збірці і установці, не вимагає дорогого устаткування для обробки. В розсувний частини балкона профіль рами і стулок зарізається під кутом 90 °. Збірка здійснюється на шурупах-саморезах. Додаткова фрезерування потрібно тільки для установки замку. Профілі орної і глухий рами і орної стулки нарізаються на відрізний пилі під кутом 45 ° і стягуються алюмінієвими заставними куточками. Всі необхідні для складання пази, а також пробивання отворів під куточок здійснюються за допомогою спеціальних матриць на пресі.

Безпека і зручність в експлуатації

Щітковий ущільнювач забезпечує захист від зовнішніх впливів і запобігає деренчання стулок. Стулки легко знімаються і ставляться на місце, що полегшує догляд за балконом. При цьому спеціальні обмежувачі переміщення стулки вгору виключають ймовірність випадання стулки при поривах вітру і забезпечують захист від проникнення в приміщення зовні.

Поширена і недороге обладнання для обробки

При обробці профілів серії ALT100 використовуються стандартні преса з матрицями, призначені для обробки профілів серії Provedal, за умови заміни фіксатора в матриці.

Стандартна холодна віконно-дверна система, яка призначена для виготовлення вікон, дверей в неопалюваних приміщеннях або для створення внутрішніх перегородок в офісах, в комерційних будівлях, в житлових будинках.

Класична система алюмінієвих профілів, з яких можливо виготовити конструкції різної форми, розміру, в тому числі арочні, радісно, ​​багатокутні і ін. Завдяки великому асортименту штапиков і різноманітних додаткових профілів ця система має широкі функціональні можливості: різні типи вікон і дверей різних способів відкривання. Система оснащена дренажно-вентиляційними отворами для відводу вологи і вентиляції фальца склопакета, які закриваються із зовнішнього боку пластиковими заглушками. Ця конструктивна особливість сприяє збільшенню терміну служби виробу. В основу системи закладений так званий «європаз» - це дозволяє використовувати механізми замикання провідних європейських виробників віконної фурнітури. Одним з переваг алюмінієвих конструкцій є можливість забарвлення профілів порошковим методом у будь-який колір за шкалою RAL.

Завдяки легкості і твердості алюмінію з профілів цієї системи (виступає як профіль алюмінієвий віконний і як алюмінієвий профіль двері) можливо виготовляти конструкції великих розмірів і різних форм:

 • штульпові і митників двері;
 • вхідні групи;
 • вікна в громадських і комерційних приміщеннях;
 • офісні та комерційні перегородки;
 • тамбури, веранди, вітрини;
 • скління неопалювальних балконів і лоджій.