Склопакети

Чому обирають «Silver Pro»?:
 

Теплоізоляція в зимовий період є найбільш важливим питанням для більшості регіонів України.

Втрати тепла через скло складаються з теплопровідності, конвекції й теплового випромінювання. Для зменьшення втрат тепла від теплопровідності й конвекції, застосовують подвійні склопакети, але це дає лише незначний ефект, тому що основна частина тепловтрат відбувається за рахунок теплового випромінювання.

Для зменшення цих втрат застосовують так звані «енергозберігаючі склопакети».

В Україні розпочалось виробництво енергозберігаючих вікон із використанням склопакетів «Silver Pro». Таке скло встановлено у більш ніж 80% будівель країн західної Європи. «Silver Pro», на відміну від звичайного скла, має багатошарове покриття срібла на поверхні.

Шар срібла настільки тонкий, що не перешкоджає променю зоряного спектру. Він на 100% захищає приміщення від інфрачервоного випромінення. Взимку скло відбиває тепло зі сторони приміщення, а влітку — зі сторони вулиці.

Таким чином, скло підтримує тепловий баланс, який створює тепло взимку і прохолоду влітку, це зменьшить ваші витрати на використання обігрівачів та кондиціонування.

Наприклад, при зовнішній температурі -26ºС, температура на поверхні внутрішнього скла складає +14,7ºС.

В однокамерному склопакеті зі звичайним склом коефіціент опору теплопередачі складає 0,32 (м²c)/Вт, а в однокамерному склопакеті «Silver Pro» коефіціент опору теплопередачі складає 0,66 (м²c)/Вт

Теплоізоляція енергозберігаючого скла «Silver Pro» на 50% вища, у порівнянні зі звичайним двокамерним склопакетом.

Однокамерний склопакет «Silver Pro» в 1,5 рази легше двокамерного, що дозволяє збільшити довговічність фурнітури на 30%.

Крім того, використання «Silver Pro» зменьшить шкідливий вплив УФ та інфрачервоного випромінювання на Вас та вашу родину. А також збереже килим, шпалери та картини від вицвітання.

Якісні вікна з склопакетом «Silver Pro» потребують унікального високотехнологічного виробництва. В свою чергу, технологія виробництва потребує обсяг не менший від 800 склопакетів на добу. В Україні власне виробництво вікон з енергозберігаючим склопакетом мають, тільки 4 компанії.

Скільки будуть коштувати вікна з склопакетом «Silver Pro» для Вашої оселі?

Запитуйте в офісах або представництвах компанії «Візаж»!